Сервіс та запчастини

Проходження ТО

Сервіс та запчастини

Своєчасне проходження технічного обслуговування - це запорука довгострокової і безпечної експлуатації обладнання, а також економія на експлуатаційних витратах. Інтервал проходження ТО:

• для сміттєвозів бокового завантаження ТО проводиться: 3 місяці, 12 міс, 24 міс, 36 міс, 48 міс, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років.

•для сміттєвозів заднього завантаження ТО проводиться: 2 тижні, 3 міс, 9 міс, 15 міс, 24 міс, 36 міс, 48 міс, 5 років.

Технічне, сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування навісного обладнання проводиться на площах заводу виробника, виїздною бригадою на території замовника або в сертифікованих сервісних центрах, адреси яких позначені на карті нижче. Обслуговування в інших сервісних центру тягне за собою втрату гарантії. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими постачальниками і виробниками запчастин, що гарантує їх якість і своєчасну поставку.

Технічне і сервісне обслуговування шасі виробляється в авторизованих сервісних центрах виробника шасі.

Гарантійне обслуговування

Сервіс та запчастини

Обов'язок гарантійного обслуговування бере на себе завод виробник. При виникненні необхідності гарантійного ремонту споживач повідомляє про це постачальника обладнання в письмовому вигляді, після чого заводом виробником на місце експлуатації направляється компетентний співробітник для виявлення несправності та її причини. Після чого направляє в найближчий сервісний центр для безкоштовної заміни деталей або вузлів, в тому випадку якщо це передбачено умовами гарантії.

Післягарантійне обслуговування

У разі необхідності післягарантійного обслуговування споживач самостійно звертається в найближчий сертифікований сервісний центр або безпосередньо на завод-виробник обладнання.

Запчасти

З питань придбання запчастин звертатися за телефоном: +380 67 320 66 99.

Переобладнання

Сервіс та запчастини

З огляду на дефіцит бюджетних коштів в регіонах, пропонуємо розглянути можливість виконання нами робіт по модернізації і оновленню сміттєвозів, які є в наявності в автомобільному парку, шляхом установки на них нового сміттєвозного обладнання. У вартість робіт включено вартість навісного обладнання, а також вартість робіт по монтажу обладнання. Термін готовності техніки до відвантаження на адресу замовника, обговорюється додатково.

Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше