Сміттєвози бокового завантаження

Відмінні особливості

Сміттєвозів бічного завантаження

Сміттєвози бокового завантаження «ВЛІВ» призначені для збору і транспортування твердих побутових відходів в місця утилізації. Проста і надійна конструкція, посилена ребрами жорсткості, надійна гідравліка, потужна плита пресування з розрівнювачем, наявність універсального маніпулятора високої вантажопідйомності, самоскидне розвантаження, і традиційно підвищений коефіцієнт пресування - ось відмінні риси сміттєвозів з боковим завантаженням «ВЛІВ». Всі сміттєвози бокового завантаження комплектуються кришкою завантажувального люка, простими і надійними ручними пультами управління з підсвічуванням. Завдяки широкому куту переміщення маніпулятора, скорочується кількість переїздів між завантаженнями. Полегшена конструкція дозволяє збільшити вантажопідйомність сміттєвоза в цілому. Застосування додаткового обладнання істотно розширює сферу застосування і можливості автомобіля. У комбінації універсального захвату зі знімним грейферним захватом сміттєвози з боковим завантаженням «ВЛІВ» є чемпіонами універсальності: обслуговують усі найпоширеніші типи контейнерів від двоколісних пластикових 60 л. до євроконтейнерів 1100 л., традиційні контейнери К-0,75 і здійснюють утилізацію несанкціонованих звалищ відходів. В умовах змішаного контейнерного парку, віддаленості контейнерних майданчиків від під'їзних шляхів або їх відсутність сміттєвози з боковим завантаженням «ВЛІВ» показують найкращі показники ефективності.

Супер Міні Б

Малюк з великими можливостями

Дана модель сміттєвоза з боковим завантаженням традиційно користується попитом через її малі розміри, високу маневреність, простоту обслуговування і низькоу вартість експлуатації. Малі розміри обладнання (обсяг бункера 9 куб. м.) зовсім не перешкоджають великий функціональності. З додатковими захопленнями сміттєвоз бокового завантаження моделі «СУПЕР МІНІ Б» володіє широкими можливостями: одна людина екіпажу в змозі обслуговувати всі типи контейнерів і утилізувати стихійні звалища.

Міні Б

Сміттєвоз малих розмірів

Відмінною особливістю сміттєвоза бокового завантаження «МІНІ Б» є те, що конструкція може встановлюватися на автомобільні шасі з різною колісною базою. Володіючи трьома варіантами обсягу бункера - 10, 12 і 14 куб. м., обладнання «МІНІ Б» підходить для встановлення практично на будь-яку модель середньотонажних автомобілів і дозволяє з максимальною ефективністю використовувати всю монтажну довжину шасі. Мінімальний екіпаж і широкі можливості всіх сміттєвозів бокового завантаження «ВЛІВ» також притаманні даній моделі.

Медіум Б

Модель «МЕДІУМ Б» втілює в собі всі переваги сміттєвозів бокового завантаження «ВЛІВ» і додатково володіє підвищеним коефіцієнтом пресування відходів, а також бункером підвищеної ємності. Завдяки спеціальній формі бункера і наявності додаткових ребер жорсткості, знижена вага обладнання, що надає сміттєвозу додаткову вантажопідйомність. Універсальний маніпулятор з розширеними функціями, кришка завантажувального люка з гідроприводом, два домкрата, два циліндра підйому бункера, пресуючий циліндр підвищеної потужності, пресуюча плита посиленої конструкції - все призначене для збільшення продуктивності сміттєвоза «МЕДІУМ Б»

Супер Медіум Б

Сміттєвоз для особливих завдань

Понадпотужний сміттєвоз посиленої конструкції для спеціальних завдань. Не повороткий, але потужний. У поєднанні з потужними тривісними шасі модель сміттєвоза «СУПЕР МЕДИУМ Б» показує чудеса вантажопідйомності і продуктивності. При всій потужності конструкції ергономіка робочого місця дозволяє управляти сміттєвозом бокового завантаження одній людині. Маніпулятор з додатковими функціями надає універсальності сміттєвозу «СУПЕР МЕДИУМ Б».

Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше