Ласкаво просимо!

Про компанію

ВЛІВ — ТЕХНІКА, ЯКА РОБИТЬ СВІТ ЧИСТІШИМ!

«ВЛІВ» - торгова марка, яка за роки існування набула популярності як якісний і надійний продукт українського виробництва, який можна купити за привабливою ціною.

Заснована в 1999 році, група компаній «ВЛІВ», об'єднала в собі підприємства з виробництва, продажу і обслуговування техніки для збору та утилізації побутових відходів з унікальною технологією виготовлення та колективом професіоналів.

Конструкція техніки «ВЛІВ» базується на власних запатентованих розробках, відповідає європейським стандартам і має за мету досягнення максимальної ефективності під час експлуатації.

Сьогодні ми можемо запропонувати нашим клієнтам придбати широкий асортимент комунальної техніки: сміттєвози заднього та сміттєвози бокового завантаження різного об'єму бункеру, системи змінних кузовів, контейнери для збору твердих побутових відходів та будівельного сміття, запасні частини і сервісне обслуговування. З огляду на гнучкість виробництва сміттєвоз «ВЛІВ» завжди буде відповідати потребам Замовника, а ціна його очікуванням. Купити сміттєвоз можна на будь-якому автомобільному шасі, обраному замовником, яке відповідає мінімально встановленим вимогам.

Виробництво

Задоволені клієнти

Постачальникам

Ми завжди раді довгостроковому співробітництву з Вами

Питання забезпечення підрозділів підприємств товарно-матерально цінностями (ТМЦ), визначення постачальників і умов постачання знаходяться в компетенції начальника відділу матеріально-технічного постачання. При виборі постачальника основними критеріями є якість, властивості, терміни і умови поставки, а також ціна товару. Для певних груп товарів потрібна наявність у постачальника постійного незнижуваного складського запасу, системи сервісу і підтримки гарантії на товри що поставляются.

Перевагу при виборі постачальників віддається локальним виробникам і їх офіційним дилерам. З усіма постачальниками відносини вибудовуються на довгостроковій основі.

Підприємство прагне постійно підвищувати якість продукції, що випускається, запобігаючи виникненню будь-яких проблем. Як один з методів постійного поліпшення якості продукції, що виготовляється використовується проведення вхідного контролю закуповуваних сировини, матеріалів і комплектуючих. Особливе увага приділяється толерантності контрагентів до хабарництва. На всіх підприємствах «ВЛІВ» діє власна антикорупційна програма і виробилася категорична неприязнь до будь-яких видів хабарництва.

З питань співпраці звертайтеся до відділу постачання. Телефон: +38 (0536) 78-25-48, email: snab(at)vliv.com.uaКар'єра

Запрошуємо професіоналів

about us

Група компаній ВЛІВ динамічно розвивається! Більш ніж 15 років активної діяльності на ринку комунальної техніки дали нам розуміння того, що успішність всієї команди залежить від роботи кожної людини, яка в ній працює. На всіх ділянках виробництва перед своїми співробітниками ми ставимо серйозні завдання, що вимагають ініціативності та великої відповідальності. Ми довіряємо людям, які готові ризикувати та виявляти стійкість у стресових ситуаціях і гарантуємо гідну винагороду. Ми цінуємо відданих працівників.

Тому ми з радістю запрошуємо Вас до команди професіоналів "ВЛІВ" на довгі роки!Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Дилери

39602, Україна, Полтавська область, м. Кременчук,
вул. Київська, буд.64-А

zbut@viva.net.ua

+38 (0536) 78 25 48

+38 (067) 320 66 99

01042, Україна, Київ, вул Джона Маккейна 40, офіс 1

office@wintechsolutions.com.ua

+38 050 443 45 41

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше