Сміттєвози заднього завантаження

Відмінні особливості

Сміттєвозів заднього завантаження

Сміттєвози заднього завантаження відносяться до вантажівок спеціального призначення і призначені для збору і транспортування твердих побутових відходів (ТПВ) в місця утилізації, а ресурсоцінних матеріалів - в місця їх сортування і / або подальшої переробки. У вироблених групою компаній «ВЛІВ» сміттєвозах із заднім завантаженням використовуються високоякісні компоненти, матеріали, комплектуючі та спеціальні сталі. Управління робочим процесом сміттєвоза заднього завантаження здійснюється бортовим комп'ютером, який інтегрується в електронну систему управління шасі і здійснює координацію роботи обладнання сміттєвоза заднього завантаження з автомобільним шасі. Бортовий комп'ютер використовує унікальне, захищене патентами програмне забезпечення, розроблене фахівцями «ВЛІВ» спеціально для сміттєвозів із заднім завантаженням. Бортовий комп'ютер одночасно контролює більш ніж 20 показників роботи сміттєвоза з заднім завантаженням і дозволяє контролювати та коригувати їх у режимі реального часу. Кожен сміттєвоз із заднім завантаженням «ВЛІВ» відповідає найвищим світовим стандартам якості і безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами. Всі моделі сміттєвозів заднього завантаження конструктивно схожі і працюють за єдиним алгоритмом з використанням унікальної запатентованої технології інтелектуального пресування відходів «SMART PRESS», яка аналізує і управляє процесом ущільнення, тим самим підвищуючи коефіцієнт пресування сміттєвоза із заднім завантаженням. Завдяки технології інтелектуального пресування «SMART PRESS», сміттєвози заднього завантаження «ВЛІВ» можуть транспортувати більше відходів. Конструкторське бюро «ВЛІВ» постійно працює над удосконаленням сміттєвозів із заднім завантаженням з метою підвищення надійності і жорсткості конструкції на ряду з одночасним зниженням ваги обладнання заднього завантаження для збільшення вантажопідйомності сміттєвоза на ряду зі зниженням споживання палива. Сміттєвози заднього завантаження «ВЛІВ» користуються популярністю у споживачів через унікального поєднання помірної ціни, високої якості, безпеки та вдосконалені робочі характеристики. «ВЛІВ» пресує більше і більше, ніж просто пресує!

Мікро

Самий маневрений сміттєвоз

Для збільшення маневреності та зменшення розмірів в моделі «МІКРО» довелося відійти від традиційної схеми компонування сміттєвоза заднього завантаження. Завдяки відсутності задньої частини в моделі «МІКРО» істотно збільшилася співвідношення обсягу бункера до власної ваги обладнання. Полегшена конструкція прекрасно підходить для установки на автомобільні шасі з повною масою до 8 тонн. Малі розміри «МІКРО» дозволяють використовувати цю модель в вузьких вуличках і проїздах, куди неможливо заїхати повнорозмірним сміттєвозом. Конструкція сміттєвоза дозволяє здійснювати перевантаження відходів з сміттєвоза «МІКРО» в інші сміттєвози заднього завантаження традиційної компоновки.

Міні

Сміттєвоз малих розмірів

Устаткування сміттєвоза заднього завантаження «МІНІ» має традиційну компоновку з обсягом бункера від 10 до 14 куб. м. і встановлюється на двовісні автомобільні шасі. Сміттєвоз з таким обсягом бункера в поєднанні з високим коефіцієнтом пресування дозволяє експлуатувати средньорозмірні шасі з низькими витратами і високою ефективністю. Використовуючи всі переваги конструкції сміттєвоз заднього завантаження і унікальне програмне забезпечення «ВЛІВ», модель «МІНІ» ідеально підходить туди, де потрібні малі початкові інвестиції, низькі експлуатаційні витрати, висока продуктивність обладнання і немає необхідності в повнорозмірному автомобільному шасі.

Медіум

Флагман модельного ряду

Модель «МЕДІУМ» втілила в собі все краще, що є в сміттєвозах заднього завантаження «ВЛІВ». Традиційна компоновка, великий бункер з об'ємом від 14 до 18 куб.м., жорстка конструкція, унікальний програмний код "SMART PRESS", високий коефіцієнт пресування, найкраще співвідношення маневреності і вантажопідйомності, ціни і продуктивності. Устаткування сміттєвозів заднього завантаження «МЕДІУМ» встановлюється на двох і тривісні автомобільні шасі з загальною масою від 16 до 20 тонн, що б перевозити більше відходів. Сміттєвози моделі «МЕДІУМ» призначені для щоденної роботи і виконання поставлених завдань з високою ефективністю.

Супер Медіум

Сміттєвоз підвищеної потужності

Модель сміттєвоза заднього завантаження «СУПЕР МЕДІУМ» встановлюється на трьох і чотиривісні автомобільні шасі. Великий обсяг бункера від 19 до 22 куб. м, висока вантажопідйомність, мала маневреність, підвищений коефіцієнт пресування є відмінними характеристиками цієї моделі. Цей важковаговик показує себе з найкращого боку там, де необхідна сила і витривалість, міць і стійкість. Переміщення великих обсягів на велику відстань - це доля цієї потужної моделі сміттєвоза заднього завантаження. Прямі та довгі ділянки - стихія сміттєвоза заднього завантаження «СУПЕР МЕДІУМ».

Мікро Б

Сміттєвоз для безконтейнерного збору

Модель «МІКРО Б» не є сміттєвозом заднього завантаження в прямому сенсі. Легка конструкція для ручного збору відходів з фіксованим обсягом бункера 9 куб. м., прийомним ковшем з кришкою і самоскидним типом розвантаження. «МІКРО Б» встановлюється на автомобільні шасі до 10 тонн загальної маси. З найкращого боку він показує себе в місцях, де немає контейнерів для накопичення відходів. Мінімальна ціна дає конкурентну перевагу цьому обладнанню сміттєвоза

Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Дилери

39602, Україна, Полтавська область, м. Кременчук,
вул. Київська, буд.64-А

zbut@viva.net.ua

+38 (0536) 78 25 48

+38 (067) 320 66 99

01042, Україна, Київ, вул Джона Маккейна 40, офіс 1

office@wintechsolutions.com.ua

+38 050 443 45 41

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше