Сервіс та запчастини

Проходження ТО

Сервіс та запчастини

Своєчасне проходження технічного обслуговування - це запорука довгострокової і безпечної експлуатації обладнання, а також економія на експлуатаційних витратах. Інтервал проходження ТО:

• для сміттєвозів бокового завантаження ТО проводиться: 3 місяці, 12 міс, 24 міс, 36 міс, 48 міс, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років.

•для сміттєвозів заднього завантаження ТО проводиться: 2 тижні, 3 міс, 9 міс, 15 міс, 24 міс, 36 міс, 48 міс, 5 років.

Технічне, сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування навісного обладнання проводиться на площах заводу виробника, виїздною бригадою на території замовника або в сертифікованих сервісних центрах, адреси яких позначені на карті нижче. Обслуговування в інших сервісних центру тягне за собою втрату гарантії. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими постачальниками і виробниками запчастин, що гарантує їх якість і своєчасну поставку.

Технічне і сервісне обслуговування шасі виробляється в авторизованих сервісних центрах виробника шасі.

Гарантійне обслуговування

Сервіс та запчастини

Обов'язок гарантійного обслуговування бере на себе завод виробник. При виникненні необхідності гарантійного ремонту споживач повідомляє про це постачальника обладнання в письмовому вигляді, після чого заводом виробником на місце експлуатації направляється компетентний співробітник для виявлення несправності та її причини. Після чого направляє в найближчий сервісний центр для безкоштовної заміни деталей або вузлів, в тому випадку якщо це передбачено умовами гарантії.

Післягарантійне обслуговування

У разі необхідності післягарантійного обслуговування споживач самостійно звертається в найближчий сертифікований сервісний центр або безпосередньо на завод-виробник обладнання.

Запчасти

З питань придбання запчастин звертатися за телефоном: +380 67 320 66 99.

Переобладнання

Сервіс та запчастини

З огляду на дефіцит бюджетних коштів в регіонах, пропонуємо розглянути можливість виконання нами робіт по модернізації і оновленню сміттєвозів, які є в наявності в автомобільному парку, шляхом установки на них нового сміттєвозного обладнання. У вартість робіт включено вартість навісного обладнання, а також вартість робіт по монтажу обладнання. Термін готовності техніки до відвантаження на адресу замовника, обговорюється додатково.

Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Дилери

39602, Україна, Полтавська область, м. Кременчук,
вул. Київська, буд.64-А

zbut@viva.net.ua

+38 (0536) 78 25 48

+38 (067) 320 66 99

01042, Україна, Київ, вул Джона Маккейна 40, офіс 1

office@wintechsolutions.com.ua

+38 050 443 45 41

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше