Сміттєвози бокового завантаження

Відмінні особливості

Сміттєвозів бічного завантаження

Сміттєвози бокового завантаження «ВЛІВ» призначені для збору і транспортування твердих побутових відходів в місця утилізації. Проста і надійна конструкція, посилена ребрами жорсткості, надійна гідравліка, потужна плита пресування з розрівнювачем, наявність універсального маніпулятора високої вантажопідйомності, самоскидне розвантаження, і традиційно підвищений коефіцієнт пресування - ось відмінні риси сміттєвозів з боковим завантаженням «ВЛІВ». Всі сміттєвози бокового завантаження комплектуються кришкою завантажувального люка, простими і надійними ручними пультами управління з підсвічуванням. Завдяки широкому куту переміщення маніпулятора, скорочується кількість переїздів між завантаженнями. Полегшена конструкція дозволяє збільшити вантажопідйомність сміттєвоза в цілому. Застосування додаткового обладнання істотно розширює сферу застосування і можливості автомобіля. У комбінації універсального захвату зі знімним грейферним захватом сміттєвози з боковим завантаженням «ВЛІВ» є чемпіонами універсальності: обслуговують усі найпоширеніші типи контейнерів від двоколісних пластикових 60 л. до євроконтейнерів 1100 л., традиційні контейнери К-0,75 і здійснюють утилізацію несанкціонованих звалищ відходів. В умовах змішаного контейнерного парку, віддаленості контейнерних майданчиків від під'їзних шляхів або їх відсутність сміттєвози з боковим завантаженням «ВЛІВ» показують найкращі показники ефективності.

Супер Міні Б

Малюк з великими можливостями

Дана модель сміттєвоза з боковим завантаженням традиційно користується попитом через її малі розміри, високу маневреність, простоту обслуговування і низькоу вартість експлуатації. Малі розміри обладнання (обсяг бункера 9 куб. м.) зовсім не перешкоджають великий функціональності. З додатковими захопленнями сміттєвоз бокового завантаження моделі «СУПЕР МІНІ Б» володіє широкими можливостями: одна людина екіпажу в змозі обслуговувати всі типи контейнерів і утилізувати стихійні звалища.

Міні Б

Сміттєвоз малих розмірів

Відмінною особливістю сміттєвоза бокового завантаження «МІНІ Б» є те, що конструкція може встановлюватися на автомобільні шасі з різною колісною базою. Володіючи трьома варіантами обсягу бункера - 10, 12 і 14 куб. м., обладнання «МІНІ Б» підходить для встановлення практично на будь-яку модель середньотонажних автомобілів і дозволяє з максимальною ефективністю використовувати всю монтажну довжину шасі. Мінімальний екіпаж і широкі можливості всіх сміттєвозів бокового завантаження «ВЛІВ» також притаманні даній моделі.

Медіум Б

Модель «МЕДІУМ Б» втілює в собі всі переваги сміттєвозів бокового завантаження «ВЛІВ» і додатково володіє підвищеним коефіцієнтом пресування відходів, а також бункером підвищеної ємності. Завдяки спеціальній формі бункера і наявності додаткових ребер жорсткості, знижена вага обладнання, що надає сміттєвозу додаткову вантажопідйомність. Універсальний маніпулятор з розширеними функціями, кришка завантажувального люка з гідроприводом, два домкрата, два циліндра підйому бункера, пресуючий циліндр підвищеної потужності, пресуюча плита посиленої конструкції - все призначене для збільшення продуктивності сміттєвоза «МЕДІУМ Б»

Супер Медіум Б

Сміттєвоз для особливих завдань

Понадпотужний сміттєвоз посиленої конструкції для спеціальних завдань. Не повороткий, але потужний. У поєднанні з потужними тривісними шасі модель сміттєвоза «СУПЕР МЕДИУМ Б» показує чудеса вантажопідйомності і продуктивності. При всій потужності конструкції ергономіка робочого місця дозволяє управляти сміттєвозом бокового завантаження одній людині. Маніпулятор з додатковими функціями надає універсальності сміттєвозу «СУПЕР МЕДИУМ Б».

Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Дилери

39602, Україна, Полтавська область, м. Кременчук,
вул. Київська, буд.64-А

zbut@viva.net.ua

+38 (0536) 78 25 48

+38 (067) 320 66 99

01042, Україна, Київ, вул Джона Маккейна 40, офіс 1

office@wintechsolutions.com.ua

+38 050 443 45 41

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше