Додаткове обладнання

Додаткове обладнання

Відвал "ВЛІВ-302"

Модель 2019 року

Відвал "ВЛІВ-302" призначений для прибирання снігу і являє собою зварену металеву конструкцію краплевидної форми, яка посилена каркасом жорсткості та, завдяки своїй формі, виключає потрапляння сніжної маси на вітрове скло під час руху автомобіля. Призначений для установки на автомобілі від 16 тон загальної маси і вище.

Відвал "ВЛІВ-300"

Розширює функції автомобіля

Відвал "ВЛИВ-300" призначений для прибирання щойно випавшого, не ущільненого снігу і являє собою зварену металеву конструкцію циліндричної форми, яка посилена ребрами жорсткості та, завдяки своїй формі, виключає потрапляння сніжної маси на лобове скло під час руху автомобіля. Призначений для установки на автомобілі від 12 тонн загальної маси і вище. Відвал виготовляэться в двох виконаннях - з гідравлічним або пневматичним приводом. Відвал з пневматичним приводом передбачає функцію автоматичного підйому і опускання з ручним поворотом леза в сторони. У виконанні з гідравлічним приводом, відвал «ВЛИВ-300» комплектується автономною гідравлічною станцією. Управління підйомом і опусканням, кутом атаки леза здійснюється з кабіни водія. Автономна система приводу має більш високі технічні та експлуатаційні характеристики: не вимагає установки додаткових гідравлічних рукавів, з'єднання з коробкою відбору потужності автомобіля, є більш надійною і менш витратною в використанні.

Відвал "ВЛІВ-310"

ДЛЯ ПЕРШОГО СНІГУ

Пропонується як додаткова опція для установки на автомобілі повною масою до 12 тонн і призначений для прибирання сухого, пухкого снігу на рівній поверхні, переважно, на закритих територіях і всередині дворових проїздів. Відвал «ВЛИВ-310» являє собою зварену металеву конструкцію плуга циліндричної форми, виготовлену з високоякісної сталі і посилену ребрами жорсткості. Управління робочими органами у вертикальній площині проводиться з кабіни водія за рахунок пневматичного циліндра, налаштування кута атаки леза по горизонталі здійснюється вручну.

Відвал "ВЛІВ-301"

Швидкісний відвал

Відвал "ВЛІВ-301" призначений для прибирання снігу і являє собою зварену металеву конструкцію конусовидної форми, яка посилена ребрами жорсткості та, завдяки своїй формі, виключає потрапляння сніжної маси на вітрове скло під час руху автомобіля. Встановлюється на автомобілі загальною масою від 16 тон.

Контейнер металевий, відкатний

Для мультиліфта

Контейнери застосовуються для збору, зберігання і транспортування різних вантажів, у тому числі будівельних матеріалів та великогабаритних відходів. Бункери призначені для обслуговування системою мультиліфт (хук-ліфт) і відповідають Європейським стандартам. Контейнери обладнані гачками для кріплення тенту і фіксатором дверей. Для захисту від корозії, поверхня контейнерів грунтується і фарбується в будь-який колір на вимогу замовника. Висота борту, довжина контейнера, висота розташування гака, товщина борту і днища, кількість ребер жорсткості є параметрами, які можливо змінювати відповідно до вимог клієнта. Наше підприємство виготовляє контейнери будь-якої конструкції, в тому числі і за індивідуальним замовленням.

Контейнер металевий, ковшевий

Для скіпліфта

Даний вид контейнерів застосовується на системах змінних кузовів «Скіпліфт». Для збору, переважно, будівельних і садових відходів з подальшим транспортуванням до місць використання або утилізації. Конструкція контейнера поєднує в собі чудове співвідношення обсягу до займаної ним площі, що дозволяє ефективно використовувати площу будівельного майданчика або будь-якого-другого місця, де він розміщується. Розташована під нахилом передня стінка полегшує вивантаження вмісту контейнера при розвантаженні. Товщину днища, товщину стінки, конструкцію захоплень і кріплення можливо змінювати на вимогу замовника, з урахуванням індивідуальних умов експлуатації. Антикорозійний захист включає в себе нанесення грунту і емалей різної кольорової гами.

Грейферний захват

Для ліквідації стихійних звалищ

Грейферний захват - додаткова насадка, яка легко монтується на маніпулятор сміттєвоза бокового завантаження «ВЛІВ». Насадка встановлюється замість захоплення для контейнерів; процес зміни займає близько 5 хвилин і проводиться однією людиною. Грейферний захват призначений піднімати з землі і завантажувати в бункер сміттєвоза відходи, які знаходяться насипом. Дане пристосування дозволяє істотно економити витрати робочої сили, машин і механізмів при утилізації стихійних звалищ. У порівнянні з традиційним методом збирання несанкціонованих звалищ, із застосуванням даного захоплення роботу може виконувати одна людина, один транспортний засіб - сміттєвоз. При цьому відходи потрапляють в бункер, де вони ущільнюються, що дозволяє істотно знизити витрати на їх транспортування до місця утилізації.

Саморозвантажний контейнер

Для збору промислових відходів

Контейнер перекидний застосовується в умовах виробництва для збору безпечних промислових відходів. Конструкція контейнера передбачає захоплення для вилочного навантажувача, можлива також додаткова установка коліс для переміщення контейнера вручну. Ємність контейнера виконана зі зміщеним центром ваги, завдяки чому контейнер може автоматично перевертатися після зняття запобіжної засувки. Саморозвантажні контейнери виробляються об'ємом від 0,7 до 1,5 м. куб.

Контейнер К-075

Класичний контейнер

К-0.75 - простий, практичний, недорогий контейнер для збору твердих побутових відходів. На даний момент це найпоширеніший тип сміттєвого контейнера на пострадянському просторі. Особливістю контейнера нашого виробництва є те, що стінки контейнера виконані з відгином, що є додатковими ребрами жорсткості, а також дозволяє зварювати стінки контейнера не "стик в стик». Кути контейнера додатково посилені металевими куточками зсередини. Верхній пояс жорсткості проводиться з гнутого швелера, що також істотно жорсткіше, ніж традиційна конструкція з металевого куточка. Дуже практична конструкція дозволяє використовувати контейнери тривалий час без додаткового обслуговування. Можливе виконання контейнера з установкою кришки і коліс.

Контакти

Пишіть, телефонуйте, приїжджайте!

Дилери

39602, Україна, Полтавська область, м. Кременчук,
вул. Київська, буд.64-А

zbut@viva.net.ua

+38 (0536) 78 25 48

+38 (067) 320 66 99

01042, Україна, Київ, вул Джона Маккейна 40, офіс 1

office@wintechsolutions.com.ua

+38 050 443 45 41

Зворотній зв'язок

Задайте Ваше питання
Спасибо! Ваше повідомлення відправлено!.
Не відправлено! Будь ласка, заповніть усі поля.

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити куки в настройках браузера Детальніше